Будищенська громада

21 Листопада, 2018 р., 12:13
оголошення для підприємців
14 Листопада, 2018 р., 16:44
До уваги жителів с.Будище та с.Новоселівка!
01 Червня, 2018 р., 14:00
Сільська рада повідомляє, що в рубриці "Проекти рішень" прилюднюються проекти рішень сесій: "Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік", "Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2019 рік", "Про положення про місцеві податки і збори на 2019 рік"
16 Квітня, 2018 р., 12:51
Будищенська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: уповноваженого працівника по наданню субсидій та матеріальних допомог і спеціаліста-юриста з вимогами: освіта повна вища відповідного профілю (магістр, спеціаліст), знання ПК, досконале володіння українською мовою, досвід роботи за фахом не менше трьох років. Заяви приймаються протягом 30 календарних днів. Довідки за тел. 34 -02-22.
29 Березня, 2018 р., 15:50
Шановні односельці!
02 Січня, 2018 р., 08:53
Будищенська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: уповноваженого працівника по наданню субсидій та матеріальних допомог та спеціаліста-юриста з вимогами: повна вища освіта відповідного профілю (спеціаліст, магістр), знання ПК, досконале володіння українською мовою, досвід роботи за фахом не менше 3-х років.
14 Грудня, 2017 р., 16:37
Благодійна допомога
27 Листопада, 2017 р., 14:45
Дані про використання коштів
21 Листопада, 2017 р., 14:17
Будищенська сільська рада оголошує конкурс  на заміщення вакантних посад: уповноваженого працівника по наданню субсидій та матеріальних допомог та спеціаліста-юриста з вимогами: освіта повна вища відповідного профілю (магістр, спеціаліст), знання ПК, досконале володіння українською мовою, досвід  роботи за фахом не менше 3-х років. Заяви приймаються  протягом 30 календарних днів. Довідки за тел.34-02-22.
28 Вересня, 2017 р., 16:58