Будищенська громада

Про об'єднанння територіальних громад

Дата: 29.09.2016 09:29
Кількість переглядів: 496

26.09.2016 року за ініціативи сільського голови Будищенської сільської ради Приходька Г.М. відбулася зустріч депутатського корпусу Свидівоцької сільської ради та депутатського корпусу Будищенської сільської ради щодо питання

"Добровільного об'єднання громад".

На зустрічі депутати не вирішили питання, де буде адміністративний центр майбутньої об'єднаної громади.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ДВОХ ГРОМАД!

Просимо висловити свої пропозиції, побажання, думки щодо розміщення адміністративного центру при об'єднанні двох громад.

Велике прохання, не залишайтеся байдужими, надсилайте свої пропозиції до ваших сільських рад протягом місяця.

Якщо виникають питання, то телефонуйте: 340-222 (Будищенська сільська рада), 0679898376 (сільський голова Будищенської сільської ради Приходько Г.М.)