ДНЗ " Струмочок" с. Будище

Благодійність

Кошторис на 2017 рік та звіт за 9 місяців 2017р.

Звіт по використанню коштів за 2017 рік по ДНЗ

 

          21 серпня 2018 року в дошкільному навчальному закладі «Струмочок» с. Будище відбулося урочисте відкриття відремонтованої групи. На святі були присутні сільський голова  села Будище Г.М.Приходько, голова райдержадміністрації А.А.Яріш, заступник директора ДП «Перемога Нова» Г.Б.Штефан, батьки та  дошкільнята.

        «Праця не тільки там, де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає «поміж рядків»» її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу».

          Ці слова Василя Сухомлинського хотілося би присвятити людям, які відставивши безліч проблем і турбот прийшли на допомогу дошкільному закладу відремонтувати групу. Саме з легкої подачі сільського голови Приходька Григорія Миколайовича та небайдужості директора ДП «Перемога Нова» Гринюка Віктора Степановича було відновлено та обладнано нову групу.

          Сільський голова Приходько Григорій Миколайович висловив слова вдячності підприємцям, які допомагали в ремонті та облаштуванні групи, а саме: директору ДП «Перемога Нова» Гринюку Віктору Степановичу, Кивенку Олексію Васильовичу, Лесечко Евгенію Юрійовичу, Петренко Роману Евгенійовичу, Ковалю Віктору Никифоровичу, Павленко Ніні Володимирівні та батькам дошкільників.

          В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Хай всім повернеться сторицею за добрі справи, які роблять для діток.

         Як неоціненний Божий дар сприймаємо ми дітей, покладаючи надії на те, що вони виростуть здоровими, щасливими, добрими та розумними.

 

Логін: *

Пароль: *